Obraz Alt

Murale

Fascynacja sztuką street art towarzyszy mi już od najmłodszych lat, a z upływem czasu jednie się umocniło. Dlatego z wielką satysfakcją podejmę się realizacji wielkoformatowych murali zewnętrznych. Myślę, że ogromne znaczenie ma dostępność i łatwość obcowania ze sztuką. Murale wspaniale uosabiają ideę sztuki dla wszystkich. Wzbogacają codzienne podróże do pracy i spacery, a jednocześnie podnoszą atrakcyjność otoczenia i nieruchomości, na której się znajdują.

Realizuję projekty kompleksowo, począwszy od opracowania koncepcji, przez stworzenie wizualizacji ściany z planowanym projektem, aż po przygotowanie miejsca pracy i precyzyjną realizację muralu. W sytuacjach, gdy projekt jest już opracowany i zaakceptowany chętnie występuje w roli wykonawcy. Dbam o to, by każda praca była ukończona z jak największą starannością i precyzją.

Inwestorzy, z którymi pracuję, to nie tylko klienci komercyjni ale też m.in. Muzea, Miejskie Domy Kultury oraz Urzędy Miejskie. Często współpracuję z klientami indywidualnymi, którzy zamawiają murale wewnętrzne w swoich domach, mieszkaniach czy biurach. Tego typu indywidualne grafiki ścienne to oryginalny i ciekawy sposób na wykończenia wnętrza

Użyj poniższego formularza kontaktowego aby opisać projekt, który chcesz zrealizować. Koniecznie podaj wymiary oraz lokalizację. Prześlij zdjęcie swoich inspiracji oraz ściany, na której ma znaleźć się projekt.