Obraz Alt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Płatność

Płatności można dokonać w jeden z następujących sposobów:

  1. Za pomocą platformy do płatności online: Przelewy24.
  2. Tradycyjny przelew bankowy.
  3. Gotówką przy odbiorze pracy.

Płatności wykonywane są za pośrednictwem platformy Przelewy24 tym samym informacje o płatnościach są chronione dzięki wielu zabezpieczeniom, a otrzymane certyfikaty są gwarancją niezawodności funkcjonowania serwisu.

Po prawidłowo złożonym zamówieniu klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem i podsumowaniem zamówienia.

Wycena obrazu na zamówienie

Ceny obrazów uwarunkowane są od rodzaju techniki, formatu, dodatków takich jak masy strukturalne oraz szlagmetal czy innych aspektów. Po szczegółowych konsultacjach będę w stanie przedstawić finalną cenę. Zachęcam do kontaktu.

Wysyłka

Obrazy do wymiaru 100 cm x 150 cm wysyłane są za pośrednictwem kuriera w dowolne miejsce w Polsce. Prace są sumiennie zabezpieczane aby bezpiecznie dotarły do swojego nowego właściciela.

Obrazy w większym formacie najlepiej odebrać osobiście w pracowni, która mieści się na OFF Piotrkowska Center przy ul. Piotrkowska 138/140 lokal 13 (wejście przez różowe drzwi).

Czas wykonania obrazu na zamówienie

Standardowo wykonanie obrazu na zamówienie trwa około 3 tygodni.

Wycena muralu

Ceny muralu uwarunkowane są od rodzaju techniki, formatu, lokalizacji i wielu innych aspektów. Po szczegółowych konsultacjach będę w stanie przedstawić finalną ofertę. Zachęcam do kontaktu.

Wycena grafiki ściennej

Ceny grafik ściennych uwarunkowane są od rodzaju wybranej techniki, formatu, lokalizacji i wielu innych aspektów. Po szczegółowych konsultacjach będę w stanie przedstawić finalną ofertę. Zachęcam do kontaktu.